facebook / instagram / behance
SPOIWO - MARTIAL HEARTS
SPOIWO to zespół z Gdańska, który tworzy specyficzną muzykę elektroniczną. Ich nowy album łączy naturę i technologię. Ich połączenie to zderzenie, a nawet można określić, że są dla siebie czymś zupełnie odrębnym, ale mimo to są ze sobą powiązane, łączą się i przenikają. Okładka (tak samo jak muzyka) działa w ten sam sposób, pokazuje związek między tymi dwoma pojęciami.

Tytuł albumu Martial Hearts nawiązuje do sztuk walki, ale zmiana jednego słowa powoduje zmianę kontekstu. Brzmi w ten sposób jak walka z sercami i jest traktowane symbolicznie. Tutaj oznacza przezwyciężanie przeciwności.


OPAKOWANIE  /  PROJEKT PUBLIKACJI
WYZWANIE

Zadaniem okładki do najnowszej płyty Spoiwo - Martial Heart było utożsamiać się z muzyką, która pojawia się w albumie. Miał nawiązywać do natury i technologii, które mimo tego, że są sobie różne to nawiązują ze sobą relację.


ROZWIĄZANIE

Okładka jest dopełnieniem muzyki, którą odziewa. W tym wypadku przedstawia połączenie natury i technologii. Konstrukcja elementów, które się na niej znajdują jest bardzo techniczna i mroczna, ale nawiązuje do naturalnych kształtów. Relacja obiektów jest zaznaczona lakierem wybiórczym to sprawia, że wyglądają jakby wirowały ze sobą - tańczyły lub walczyły.
GDAŃSK / 2021

PGD AWARDS / NAGRODA GŁÓWNA W KATEGORII PROJEKT STUDENCKI 2020 🡢

PROJEKT ROKU / NOMINACJA ŚWIEŻA KREW 2020/2021 🡢
🡠 POPRZEDNI | NASTĘPNY 🡢
POTRZEBUJESZ PROJEKTU?
POZNAJMY SIĘ!